دوران بزن در رو تمام شده است

* ملّت ایران مذاکره‌ی زیر سایه‌ی تهدید را برنمیتابد. چرا تهدید میکنند؟ چرا غلط زیادی میکنند؟ میگوید اگر چنین نشود، چنان نشود، ممکن است ما حمله‌ی نظامی به ایران بکنیم؛ اوّلاً که غلط میکنید؛ ثانیاً من در زمان رئیس‌جمهور قبلی آمریکا –  آن‌وقت هم تهدید میکردند – گفتم دوران بزن‌ودررو تمام شده؛ این‌جور نیست که شما بگویید میزنیم و درمیرویم؛ نخیر، پاهایتان گیر خواهد افتاد و ما دنبال میکنیم. این‌جور نیست که ملّت ایران رها کند کسی را که بخواهد به ملّت ایران تعرّضی بکند؛ ما دنبال خواهیم کرد.

 

 

 

 

روابط عمومی کل سپاه پاسداران ایران در اطلاعیه ای اعلام کرده است که به دنبال پرتاب شش موشک به مواضع «تروریست های تکفیری» هفت فروند پهپاد رزمی این نیرو مواضع و مقرهای تجمع و پشتیبانی این نیروها را بمباران کردند.

سپاه پاسداران ایران مدعی شده است که به دنبال حمله بامداد دوشنبه تعدادی از «سرکردگان و عناصر موثر» در حمله اهواز کشته و زخمی شده اند.

در جریان حمله افراد مسلح به مراسم رژه نظامی روز ۳۱ شهریور در اهواز ، ۲۴ تن کشته و بیش از ۶۰ تن مجروح شدند.

بنا به گزارشها در این حمله منطقه بوکمال در شرق رود فرات در سوریه هدف قرار گرفته است.

تعداد موشک های شلیک شده شش فروند اعلام شده است. به گزارش خبرگزاری فارس موشک های شلیک شده از نوع «ذوالفقار» و «قیام» بودند. به گزارش این خبرگزاری بر روی حداقل یکی از این موشک‌ها سه شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود» نوشته شده بود.

برد موشک بالستیک میان برد «قیام» ۸۰۰ کیلومتر و برد موشک «ذوالفقار» ۷۵۰ کیلومتر است.

پاسخی بگذارید