حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم زاده: مردم در ۹ دی۸۸ جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی را گرفتند

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی ۹ دی را همانند روزهایی مثل عاشورا، غدیر و ۲۲ بهمن عنوان کرده و آن را جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.

به گزارش واحد اطلاع رسانی و ارتباطات رسانه ای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان ، حجت ­الاسلام ابراهیم ­زاده امروز در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در واحد شبستر با اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی با گذشت ۴۰ سال به طور کامل تثبیت شده و در اقتدار کامل به سر می­ برد.

وی از ۹ دی به عنوان ثمره خون شهیدان یاد کرده و ادامه داد: از این روز می­توان به عنوان مانور یاران حضرت مهدی (عج) یاد کرد و روزی که مردم در آن حماسه آفریدند و به همین سبب در کنار روزهایی مثل عاشورا، غدیر، ۲۲ بهمن ماندگار خواهد شد و نمایشی از جشن بلوغ فکری و شخصیتی نظام بود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی توطئه­ های دشمنان را دائمی خوانده و ادامه داد: همواره برای مقابله با فتنه­ ها باید آماده باشیم و بر اساس توصیه ­های مقام معظم رهبری پایبندی به قانون، پرهیز از قانون گریزی، عدم اعتماد به دشمن، یکی کردن حرف و عمل، بصیرت افزایی، تلاش برای حفظ آرامش، پرهیز از هنجارشکنی و شناسایی افرادی که منشاء فساد هستند از مهم­ترین عوامل آمادگی در مقابل توطئه ­های دشمنان است.

مراسم گرامیداست حماسه ۹ دی با شرکت دانشگاهیان دانشگاه­ های آزاد اسلامی شبستر، خامنه، صوفیان، تسوج، علمی کاربردی و پیام نور ، فرمانده سپاه، نیروی انتظامی، بسیج، شهرداری و دیگر ادارات و نهادهای شهرستان شبستر در محل آمفی­ تئاتر علامه جعفری واحد شبستر برگزار شد.

پاسخی بگذارید