ثبت نام ازدواج دانشجویی

✅ شرایط ثبت نام ازدواج دانشجویی ✅

🔷 ثبت ‌نام صرفاً به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه www.Ezdevaj.org امکان ‌پذیر بوده و آخرین مهلت ثبت نام ۳۰ دی ماه سال جاری می باشد.

🔷 ملاک ثبت ‌نام در بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی، دانشجو بودن حداقل یکی از زوجین در زمان عقد می ‌باشد. در مواردی که هر دو زوج دانشجو باشند، لازم است فقط یکی از زوجین به عنوان داوطلب اصلی در سامانه ثبت ‏نام نماید.

🔷 دانشجویان پس از ثبت ‌نام اولیه در سامانه Ezdevaj.org بایستی ضمن تهیه پرینت از فرم ثبت نام با در دست داشتن مدارک هویتی، جهت تائید ثبت ‌نام و قطعی نمودن آن به دفتر نهاد رهبری در دانشگاه مراجعه نمایند.

🔶 مدارک مورد نیاز جهت تایید ثبت نام؛ اصل و کپی تمامی صفحات مدارک از جمله: عقدنامه(صفحات ۱ تا ۶)، شناسنامه زوجین، کارت ملی زوجین و کارت دانشجویی می باشد.

🔷 ویرایش اطلاعات ثبت ‌نام فقط توسط داوطلب اصلی و صرفاً قبل از تائید مدارک و قطعی نمودن ثبت ‌نام در سامانه میسر می ‌باشد.

🔷 دانشجویان پس از قطعی نمودن ثبت ‌نام باید نسبت به گذراندن دوره مجازی معرفی شده در پنل کاربری خود اقدام، سپس بر اساس تاریخ ‌های مندرج در سامانه، نسبت به انتخاب کاروان جهت تشرف به مشهد مقدس اقدام نمایند.

🔺 امکان شرکت جاماندگان دوره بیست و یکم و دوره های قبل از آن در بیست و دومین جشن ازدواج دانشجویی میسر نیست.

🔵 تنها زوجینی که تاریخ رسمی عقد آنها در فاصله زمانی ۱ فروردین ۱۳۹۶ لغایت ۱ آذر ۱۳۹۷ می باشد، مجوز ثبت‌نام در سامانه را دارند.

مدیر محترم اجرایی دفتر نهاد رهبری، جناب آقای احمد پاشایی (  ۰۴۱۳۳۳۲۷۵۲۴ )  به عنوان رابط ازدواج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی استان جهت هماهنگی و پاسخگویی به سوالات معرفی می شوند.